O nás

Firma Altero se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a také některými výrobky z oboru stavebního truhlářství. Vznikla v roce 1993 jako s.r.o. a za dobu své existence se díky svému zaměření na zakázkové práce dokázala vypořádat i s velice atypickými požadavky zákazníků. Samozřejmostí je výroba jakéhokoliv kancelářského a domácího nábytku, ať už z masivu, nebo deskového materiálu.


Z domácího vybavení pak převládá výroba kuchyní a to jak do panelových domů, tak i rozsáhlé obytné kuchyně selského typu. Další zákaznicky oblíbenou činností je výroba a montáž vestavěných skříní i do členitých prostor. Tyto naše výrobky můžete najít například v satelitní výstavbě okolo Prahy. Dopravu a montáž na místě zajistíme podle dohody.

V minulosti se firma také podílela na rekonstrukci zámků v Kostelci n/O, Častolovicích a Kvasinách, dále bývalé soudní budovy v Opočně, Krajkářské školy ve Vamberku, kde musela vyhovět přísným podmínkám jak majitelů, tak i památkářů z Národního památkového ústavu. Dále plní požadavky několika strojírenských podniků na atypické pomůcky do výroby. Díky svým zkušenostem získala mnoho zakázek na komplexní vybavení různých interiérů, od ordinací lékařů až po restaurační prostory.

Dále naše firma zpracovává posouzení stavu historických oken v závislosti na metodice NPÚ a jejich inventarizaci z hlediska historicky hodnotných prvků. 

V neposlední řadě vyrábíme vybavení školních prostor, od skříňových sestav až po kancelářské zařízení sboroven. Tyto zakázky nás provází od samého počátku firmy, přičemž základní a střední školy mohou počítat s 5-10% slevou z ceny.

Dále se můžeme pochlubit, že na základě doporučení účastníků certifikace
 a obecného posouzení komplexní úrovně kvality byla naše společnost ALTERO s.r.o.
vedením certifikace TCQ/TEQ nominována na pozici kandidáta certifikátu TOP
CZECH QUALITY/ TOP EUROPE QUALITY.
Prestižní certifikát, koeficient kvality a nejvyšší ocenění 
předává osobně garant certifikace,
 ministr pro místní rozvoj ČR.


Pokud potřebujete pomoci při řešení Vámi navrženého interiéru, nebo si chcete nechat navrhnout nábytek od naší firmy, použijte kontaktní formulář a my se s Vámi rádi spojíme.


………………………………………………………………………………………………………………….

Za Altero s.r.o. :

J. Vodehnal,  jednatel.